Online lem Merkezi

Kurumsal » Hakkımızda

GENTAN genetik tanı merkezi, Ege Bölgesinin ilk genetik tanı merkezi olarak, 1997 yılında “kalite, sürekli gelişim ve güvenilirlik” ilkelerini göz önünde bulundurarak yola çıktı.

 

GENTAN, İlk kuruluş yıllarında, İzmir ve çevresine genetik tanı ve genetik danışmanlık hizmeti verme amacı güderken, Ege Bölgesindeki artan hizmet ihtiyacını karşılamak ve uzman kadrosunun başarılı çalışmaları nedeniyle, hizmet verdiği sektörde bölgesel bir merkez haline gelmiştir.

 

Kuruluşumuzdan bu yana hekim-hasta memnuniyeti için tüm gücümüzle çalışıyoruz ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyor olmamız başarımızın en önemli sebebidir.

 

GENETİK ve TIP alanındaki baş döndürücü hızda gerçekleşen gelişmeleri, gerek süreli yayınlardan gerekse ulusal-uluslararası kongrelere katılarak yakından takip ediyoruz ve test sayımızı bu gelişmeler doğrultusunda düzenli olarak ARTTIRIYORUZ.

 

2003 yılında sitogenetik, 2009 yılında da moleküler genetik ruhsatını alan GENTAN, 1998 yılından beri yürütülen ulusal sitogenetik değerlendirme programına katılmaktadır.  2010 yılı sonunda başladığı ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemleri sertifikasyonu konusunda da hızla yol almaktadır.

 

Bizler, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelce çalışıyoruz ve sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için hasta haklarına saygılı, tarafsız, önyargısız bir yapıda ve bilimin öncülüğünde yolumuza devam ediyoruz.

Genetik Danışma
Prenatal Tanı
Postnatal Tanı
Moleküler Genetik
Moleküler Sitogenetik (FISH)
Kanser Genetiği